انبار دمنوش نیوشا در خارج از کشور

راهنمای جامع خرید دمنوش نیوشا در خارج از کشور

دمنوش نیوشا در خارج از کشور نیز امکان خرید را به راحتی داراست.  در این نوشته به بررسی چگونگی خرید انواع محصولات نیوشا در خارج از کشور ایران می پردازیم. پس تا انتها با ما باشید:

 

 

میخواهید خرید عمده کنید یا خرده ؟

اگر می خواهید محصولات نیوشا را در خارج از کشور به صورت عمده خریداری کنید لطفاً به صفحه ” صادرات دمنوش نیوشا ” مراجعه کنید. این مطلب مناسب کسانی است که برای مصرف شخصی می خواهند از محصولات نیوشا استفاده کنند.

 

 

شرکت نیوشا چه تمهیداتی را برای فروش محصولات خود به غیر ایرانی ها اندیشیده است؟

شرکت نیوشا از سال ۲۰۱۷ اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت پست جهت ارسال محصولات خود به خارج از ایران نمود. تا سال ۲۰۱۹ نیز این روند تنها راه فروش محصولات به غیر ایرانی ها بود. اما در سال ۲۰۱۹ و همزمان با نوروز ۱۳۹۸ این شرکت اقدام به رونمایی از انبار اختصاصی خود در اروپا نمود. همچنین وبسایتی به زبان انگلیسی با نام نیوشادرینکس نیز به عنوان درگاهی برای فروش محصولاتی که در انبار اروپا بود در نظر گرفت. اما این وبسایت بصورت فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی کار نمی کند. بلکه مصرف کننده نهایی میبایست پس از صحبت با یکی از مشاوران شرکت، از طریق وی اقدام به خرید نماید.

 

انبار دمنوش نیوشا در خارج از کشور

انبار دمنوش نیوشا در خارج از کشور

 

چرا مشتری نمی تواند بصورت مستقیم از نیوشادرینکس خرید کند؟

علت آن است که مصرف محصولات نیوشا نیاز به مشاوره دارد. این محصولات حاوی گیاهان دارویی است و میبایست با نظر فرد آموزش دیده مصرف گردد. وقتی که مشتری با یک فرد مشاور ارتباط می گیرد می تواند از او راهنمایی بگیرد. همچنین مشاور نیز وظیفه پشتیبانی وی پس از خرید را دارد. اما اگر مشتری به تنهایی خرید را انجام دهد دیگر این امکان برای وی وجود نخواهد داشت.

 

 

چطور می توانید با مشاور مطمئن و با تجربه ارتباط داشته باشید ؟

تیم سلامت تی ۲۴ مفتخر است که از سال ۲۰۱۶ اقدام به همکاری و آموزش دیدن در رابطه با طب سنتی و محصولات نیوشا نموده است. گواهی این ادعا را می توانید در این پست از اینستاگرام ما ببینید.

این تجربه چندین ساله و فروش هزاران محصول از نیوشا می تواند به شما این اطمینان را بدهد که بتوانید به راحتی از تجربیات و دانش مشاوران ما استفاده کنید. برای تماس با مشاوران ما روی تصویر زیر کلیک کنید: 

 

 

ارسال محصولات نیوشا به خارج

ارسال محصولات نیوشا به خارج

 

 

 

سوال متداول متقاضیان خرید دمنوش نیوشا در خارج از کشور 

در این قسمت سوالات متداول مشتریان قبلی که میخواسته اند خارج از کشور محصول خود را تحویل بگیرند آمده است. احتمالاً پاسخ سوالات شما نیز در این قسمت خواهد بود. اگر نبود در قسمت نظرات اعلام کنید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

 

محصولات نیوشا چه مجوزهایی دارند؟

تمامی محصولات نیوشا دارای مجوزهای استاندارد، سیب سلامت، ISO و HACCP هستند. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

از دست ندهید:
آیا شرکت نیوشا معتبر است ؟

 

دمنوش نیوشا در خارج هم برای گرفتن مجوز های فروش به استانداردهای بین المللی نیاز داشته است که خوشبختانه توانسته است این مجوزها را اخذ نماید.

 

 

 

آیا قیمت محصولات در خارج و ایران متفاوت است؟

یقیناً پاسخ بلی است. قیمت محصولاتی که از انبار اروپا ارسال می شود متناسب با هزینه های بیزینس در اروپا (مثل حمل و نقل، مالیات، اجاره، حقوق و دستمزد و… ) است. بنابراین قیمت خرید محصولات نیوشا در خارج از طریق سایت بین المللی به یورو می باشد.

 

 

 

آیا می توانم محصولات را به ریال خریداری کنم و سپس برایم ارسال شود؟

برای کشورهای همسایه این امکان وجود دارد. اما برای کشورهای دیگر این امکان نیست. البته به صرفه هم نیست. چرا که از سال ۹۸ قیمت های پستی با احتساب دلار آزاد محاسبه می گردند. بنابراین ارسال از طریق پست تقریبا با قیمت خرید از انبار اروپا یکسان است. با این تفاوت که خرید از انبار اروپا دردسرهای ارسال پستی را ندارد. همچنین سریع به دستتان خواهد رسید.

 

 

امکان خرید از انبار اروپا برای خرید از کدام کشورها وجود دارد؟

امکان خرید برای تمامی کشورهای اتحادیه اروپا به اضافه کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند وجود دارد. در مورد بقیه کشورها فروش بصورت ریالی و ارسال از ایران خواهد بود.

 

 

 

در صورت خرید از انبار اروپا، مبلغ سفارش را چگونه باید پرداخت کنم؟

مبلغ سفارش به یورو یا دلار از طریق کارت های اعتباری بین المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت و… میتوانید پرداخت کنید. پرداخت از طریق درگاه پرداخت سایت بین المللی newshadrinks.com خواهد بود.

 

 

آیا امکان پرداخت مبلغ سفارش به حساب شرکت وجود دارد؟

بلی. این امکان وجود دارد . برای اطلاعات بیشتر مطلب ” امکان تسویه حساب سفارشات بین المللی از طریق واریز به حساب شرکت نیوشا ” را بخوانید.

 

خرید محصولات نیوشا در اروپا

خرید محصولات نیوشا در اروپا

 

 

مراحل ثبت سفارش از انبار اروپا به چه صورت است؟

۱ . ابتدا روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

 

مشاور تلگرامی دمنوش نیوشا

 

مشاوره رایگان دمنوش نیوشا از طریق واتساپ

 

۲ . پس از انجام مشاوره پیش فاکتور شما توسط ما ثبت شده و دو کد به شما داده می شود.

۳ . برای ثبت سفارش و پرداخت وجه آن لازم است به آدرس https://newshadrinks.com/payInvoice  مراجعه فرمایید. سپس کد هایی که به شما داده شده است را وارد کنید و روی دکمه checkout کلیک کنید.

۴ . اطلاعات لازم را وارد کنید و پرداخت وجه را انجام دهید.

۵ . پس از پرداخت وجه، سفارش شما از طریق پست Fedex ارسال خواهد شد.

 

بعد از ثبت سفارش بین المللی شما رسیدی مانند این تصویر به شما نشان داده خواهد شد:

 

رسید ثبت سفارش نیوشادرینکس

رسید ثبت سفارش نیوشادرینکس

 

نکات مهم در ثبت سفارشات بین المللی 

برخی از سفارشات بین الملی نیوشا به دلیل کامل یا صحیح نبودن مشخصات دریافت کننده (نام و آدرس)، «در انتظار ارسال» باقی می ‏مانند و یا از سوی شرکت حمل ریجکت می شوند.‏ بر همین اساس، از شما متقاضی عزیز خرید محصولات نیوشا در خارج از ایران درخواست می گردد، هنگام ثبت سفارش در سایت بین المللی نیوشا، این نکات را مدنظر قرار دهید:

 

 

صفحه پرداخت نیوشادرینکس

 

 

 

هنگام خرید دمنوش نیوشا در خارج ، در هر فیلد، فقط اطلاعات مربوط به همان فیلد را وارد نمایید.‏
شماره در تصویرنام فیلدتوضیحات
۱نام کشورنام کشور را از لیست انتخاب کنید.
۲نام شهرنام شهر را بنویسید.
۳آدرس«پلاک، ‏نام خیابان، نام کوچه (در صورت وجود)» را بنویسید.

نام کشور، نام شهر و کد پستی در فیلدهای مربوطه ‏(شماره ۱، ۲ و ۴)‏‎ ذکر می شوند.

۴کدپستیدرج کدپستی صحیح و معتبر ضروری ‏است.
۵نام دریافت کنندهحتماً «نام و نام خانوادگی» دریافت کننده ‏سفارش در مقصد (مشتری) را به درستی ثبت کنید‎و از درج نام اختصاری پرهیز کنید ‎.‎
۶شماره تماسشماره تماس و تلفن همراه را حتماً با کد کشور مقصد بنویسید. (حتماً این شماره را با ۰۰ شروع کنید و از درج علامت + خودداری کنید.)‎ ‎
۷شماره تلفن همراه

 

 

 

نحوه پیگیری سفارشات بین المللی چگونه خواهد بود؟

امکان پیگیری برای تمامی سفارشات بین المللی وجود خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر مطلب ” نحوه پیگیری سفارشات بین المللی ” را بخوانید

 

 

 

آیا هنوز درباره خرید دمنوش نیوشا در خارج سوالی دارید؟

 

هر سوال یا ابهامی دارید از طریق کامنت های همین پست یا شبکه های اجتماعی یا تماس مستقیم با ما در میان بگذارید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *