یک تیر و سه نشان با استفاده از این بسته شگفت انگیز کاهش وزن با استفاده از دمنوش نیوشا:

 
 
 

هم به راحتی لاغر شوید، هم لاغری اتان را تثبیت کنید (توسط تکنیک های ذهنی) و هم یاد بگیرید چگونه از لاغر شدنتان درآمد میلیونی کسب کنید!

لاغری با دمنوش نیوشا

آیا شما هم تجربه شکست در رسیدن به تناسب اندام و لاغری را دارید؟

آیا تاکنون برای کاهش وزن اقدام کرده اید اما موفق نشده اید؟

آیا در چند روز اول ثبت نام باشگاه انگیزه ی خود را از دست داده اید و دست از تلاش کشیده اید؟

آیا وقتی افراد با تناسب اندام را می بینید آرزو می کنید ای کاش مثل آنها بودید؟

آیا دوست دارید مثل بعضی از دوستانتان هر چه تمایل دارید میل کنید و چاق نشوید؟

آیا فکر می کنید رازی در لاغر شدن هست که شما هنوز نتوانسته اید آن را کشف کنید؟

توجه!

ما راز لاغر شدن را به شما خواهیم گفت

راز لاغر شدن فقط در این نهفته شده است که از خود بپرسید روشی که برای لاغر شدن انتخاب کرده ام پاسخ کدامیک از سوالات زیر است؟

چگونه چربی هایم را آب کنم؟

چگونه به بدنم بفهمانم که نیازی به این همه ذخیره چربی در بدنم نیست؟!

هر روشی که به سوال اول پاسخ دهد ممکن است مدتی شما را از شر چربی های اضافه اتان رها کند؛ اما بلافاصله پس از رسیدن به وزن دلخواه و توقف انجام آن روش، بدن مجدداً شروع به ذخیره چربی خواهد کرد و شما را به وزن قبلی یا حتی بیشتر باز خواهد گرداند. روش هایی مثل انواع رژیم کالری شماری، ورزش، کمربند لاغری و… در این دسته جای دارند.

سوال دوم سوالی اساسی است و اگر روشی باشد که به این سوال پاسخ دهد شما می توانید کاهش وزنی بدون دردسر و زحمت زیاد و همچنین ماندگار را تجربه کنید.

واقعیت این است که بدن شما مثل کامپیوتر تنظیمات خاصی دارد که اگر از آن تنظیمات خارج شود عوارضی مثل چاقی یا بیماری را به شما نشان  خواهد داد!

بنابراین راه حل اصولی مشکل چاقی این نیست که با روش های مختلف سعی در حذف چربی که علامتی بر ناهماهنگی درونی بدن است کنیم، بلکه روش اصولی این است که به طریقی بتوانیم تنظیمات بدنمان را به نحوی اصلاح کنیم که بدنمان فرمان به ذخیره میزان نرمال چربی و آب را در بدنمان صادر کند. 

ما می خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که قادر است به بدن بفهماند که نقطه تنظیم چربی (body fat set point) بدن شما بالاست و میبایست کاهش یابد.

بنابراین بدن شما خود به خود این موضوع را درک کرده و آرام آرام این نقطه تنظیم را پایین می آورد تا جایی که نقطه تنظیم به حالت نرمال بدن شما باز خواهد گشت. از آن به بعد شما به وزن متعادل خود رسیده اید و می توانید با استفاده از تکنیک های ذهنی که در پکیج آموزشی استفاده از این روش به شما خواهیم آموخت، وزن خود را در ذهنتان نیز تثبیت کرده و از آن به بعد بدون نگرانی از چاق شدن به زندگی بی نظیر خود ادامه دهید.

پس با این روش در دو سطح به بدن خود می فهمانید که نیاز به این مقدار ذخیره چربی ندارید. در سطح جسمانی با استفاده از دمنوش هایی که برای شما طراحی می شود به جسم خود می فهمانید که می خواهید اندامتان متناسب باشد و در سطح ذهنی نیز این موضوع را به ذهنتان می فهمانید. پس از اینکه این دو اتفاق افتاد، دیگر بدن شما هیچگاه نه فرمان به گرسنه کردن بیش از اندازه شما خواهد داد و نه تمایلی به ذخیره کردن بیهوده چربی از خود نشان می دهد و این دقیقاً همان چیزی است که همه ی چاق ها آرزوی آن را دارند.

پس برای رسیدن به تناسب اندام نیازی نیست خود و بدنتان را آزار دهید، فقط کافیست با بدن خود به صلح برسید. ما در این بسته شگفت انگیز شما را در دو بعد جسمانی و ذهنی با بدنتان به صلح می رسانیم.

پک لاغری با استفاده از دمنوش نیوشا