متشکریم!

فرم شما ارسال شد. مشاوران ما بسته اختصاصی لاغری با دمنوش را برای شما طراحی خواهند کرد و پس از حداکثر ۲۴ ساعت با شما تماس می گیرند.

در صورتی که به هر دلیل برای دریافت نتیجه عجله دارید نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۱۷۵۰۰۶۲۹۲ پیامک کنید تا در اولویت قرار داده شوید.

پک های طراحی شده توسط تیم سلامت تی ۲۴ دارای دو نوع تضمین می باشند:

تضمین اول- مرجوعی به دلیل عدم رضایت : مشتریان تیم سلامت تی ۲۴ می توانند تا یک هفته پس از دریافت بسته های خود آنها را مصرف کرده و در صورت عدم رضایت به هر دلیل، بسته های باز نشده را مرجوع نموده و مبلغ آنها را پس بگیرند.

تضمین دوم- تضمین اثر بخشی : مشتریان تیم سلامت تی ۲۴ که محصول لاغری با دمنوش نیوشا را خریداری کرده اند مشمول گارانتی اثر بخشی هستند. بدین صورت که در صورت طی کردن دوره های لازم جهت رسیدن به تناسب اندام و عدم کاهش وزن می توانند جلد خالی بسته های مصرفی را مرجوع کرده و مبلغ آنها دریافت کنند.


کسانی که مشتری تیم سلامت تی ۲۴ هستند به هیچ عنوان نگران پشتیبانی نیستند و هر زمان که بخواهند می توانند از روش های مختلف (مثل تماس، پیامک، تلگرام، واتساپ و…) خدمات پشتیبانی را دریافت نمایند.


تخفیف ها و هدایای ما به مشتریان پک های لاغری:

۱ . هدیه به تمامی مشتریان تیم سلامت تی ۲۴ : بسته ۴۰ روزه آموزش صوتی لاغری و کسب درآمد با استفاده از دمنوش نیوشا و تکنیک های ذهنی به ارزش ۱۹۹ هزار تومان (این بسته طی ۴۰ روز آموزش مداوم سرعت کاهش وزن شما را بشدت افزایش داده و لاغری را در شما تثبت می کند) اطلاعات بیشتر

۲ . تخفیف ویژه بسته های ۶۰ روزه : ۳ درصد تخفیف

۳ . تخفیف ویژه بسته های ۸۰ روزه : ارسال رایگان به سراسر ایران

۴ . تخفیف ویژه بسته های ۱۰۰ روزه : ۵ درصد تخفیف

۵ . تخفیف ویژه بسته های ۱۲۰ روزه : یک بسته چای پرفروش و بی نظیر ماسالا هدیه

توجه!

اگر می خواهید از تمامی خدمات گفته شده و تخفیفات ارائه شده استفاده کنید منتظر تماس مشاوران ما باشید.