چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنم؟

فرزانه سادات حسینی از اعضای تیم سلامت ما و مشاور حرفه ای دمنوش های نیوشا است که کار خود را از سال ۱۳۹۷ با این شرکت شروع کرده است.

 

 

ms hoseini VC - چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنم؟

 

خانم حسینی با تجربه انجام بیش از هزار مشاوره برای افراد مختلف هم اکنون آماده است تا جهت خرید انواع دمنوش ها و پک های سلامتی با دمنوش نیوشا شما را راهنمایی کند.

گروه تلگرامی انجمن سلامتی با طب سنتی با بیش از ۱۲ هزار عضو توسط ایشان مدیریت می گردد. در این گروه افرادی که تمایل به استفاده از طب سنتی برای حل برخی عارضه های سلامتی خود دارند روزانه سوالات و مشاوره های مورد نیاز خود را از مدیر گروه دریافت می کنند.  برای ورود به گروه تلگرامی دمنوش نیوشا تحت مدیریت ایشان روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

[modal_button modal_size=’medium’ label=’ورود به گروه تلگرام انجمن سلامتی با طب سنتی’ link=’manually,https://t.me/joinchat/JoI6oUoPk-G00it9-RitzQ’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ custom_class=” av_uid=’av-jvy52c’ admin_preview_bg=”]

 

 

آیا شما در خارج از ایران ساکنید و قصد سفارش دمنوش نیوشا را دارید؟

اگر اینطور است براحتی می توانید بسته دمنوش خود را در هر کجای دنیا که هستید تحویل بگیرید. شرکت نیوشا دارای یک انبار در اروپا و یک انبار در آسیای میانه است که از طریق آنها و توسط پست بین الملل می تواند سفارش شما را به اقصی نقاط دنیا برساند.

کافیست از مشاوره فرزانه سادات حسینی جهت تهیه پکیج دمنوش مخصوص به خود استفاده کنید .

 

 

ms hoseini VC2 - چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنم؟

 

 

 

چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنیم؟

  1. وارد گروه تلگرامی انجمن سلامتی با طب سنتی تحت مدیریت ایشان شوید و پست ها و واریزی های موجود در گروه را ببینید.
  2. از یکی از طرقی که در ادامه آمده است با ایشان تماس حاصل فرمایید و مشاوره شوید.
  3. قبل از پرداخت سفارش خود می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۴۰۸ (دفتر مرکزی نیوشا در تهران) تماس گرفته و از طریق کد ملی خانم حسینی به شماره ۰۷۵۰۰۱۶۲۴۸ استعلام اعتبار ایشان را اخذ نمایید

 

 

 

 

روش های تماس با خانم حسینی :

  1. تماس با شماره تلفن ۰۹۰۳۹۴۳۶۹۲۵
  2. ارتباط واتساپی با کلیک روی دکمه زیر 

newsha consult whatsapp - چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنم؟

۳٫ ارتباط تلگرامی با کلیک روی دکمه زیر :

 

newsha consult telegram - چگونه به فرزانه سادات حسینی اعتماد کنم؟