newsha effect 500x321 - عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

عوارض دمنوش نیوشا: گاهاً برای برخی از مخاطبان عزیز این سوال پیش می آید که

آیا دمنوش نیوشا عوارض دارد؟

عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

عوارض دمنوش نیوشا برای کبد چیه؟

عوارض دمنوش نیوشا برای مادران شیرده چیست؟

و سوالاتی از این قبیل

 

 

 

 

 

 عوارض دمنوش نیوشا چه مواردی است؟

 

در پاسخ باید به شما عرض کنیم که داشتن یا نداشتن عوارض دمنوش نیوشا بستگی به خود شما دارد!

اگر شما دمنوش های دوستتون رو که با دمنوش نیوشا لاغر شده دارید خودسرانه مصرف می کنید ممکنه دچار عارضه بشید!

اگر بر اساس شنیده هاتون اقدام به خرید دمنوش نیوشا می کنید ممکنه دچار عارضه بشید!

علت این هست که ممکن است بدن شما با بدن دوست شما متفاوت باشد؛ طبع شما متفاوت باشد، فشار خون شما متفاوت باشد و تفاوتهایی از این قبیل. به همین دلیل هنگام خرید باید مشاوره سلامتی انجام شود و دمنوش مطابق با شرایط بدنی شما طراحی و پیشنهاد گردد.

 

پس شما اگر از طریق مشاور رسمی و معتبر شرکت اقدام به خرید میفرمایید نگران هیچ چیز نباشید و فقط از نوشیدن لذت ببرید و منتظر نتایج عالی و تاثیرات بی نظیر دمنوش نیوشا بر بدن خود باشید.

 

برای انجام مشاوره توسط مشاوران آموزش دیده و باتجربه روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

 

newsha herbaltea consult btn - عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

مشاوره رایگان خرید دمنوش نیوشا

 

 

 

پیشنهاد می کنیم برای بررسی عوارض دمنوش نیوشا ویدیو زیر را حتماً ببینید :

در ویدیو زیر نظر حکیم طب سنتی درباره دمنوش های نیوشا را می بینید.

 

 

 

 

پرسشهای متداول در زمینه عوارض دمنوش نیوشا:

برخی از پرتکرارترین سوالات شما در ادامه پاسخ داده شده است:

 

  • برخی این سوال را درباره می پرسند که مصرف زیاد چای سبز یا چای سیاه برای کبد مضر است؛ بنابراین دمنوش نیوشا به کبد آسیب می رساند!

پاسخ: دمنوش های نیوشا فقط چای سبز نیستند. ترکیبی از گیاهان دارویی، چای سبز و چای سیاه هستند که هر کدام برای ایجاد خواصی در بدن طراحی و به فروش می رسند. شما وقتی دمنوش نیوشا را بصورت پک (مثلاً پک لاغری) تهیه می فرمایید، در روز ممکن است ۲ نوبت چای سبز به همراه گیاه دارویی مصرف کنید و دو نوبت چای سیاه به همراه گیاه دارویی و یک نوبت ریز میوه قرمز که بدون هرگونه چای است. پس نگران نباشید؛ مشاور حرفه ای شرکت مراقب اینگونه مسائل هست.

 

 

 

  • آیا مصرف دمنوش نیوشا به دلیل اینکه آب زیادی را وارد بدن می کند موجب شکم روی یا اسهال می شود؟

پاسخ: خیر؛ نیاز روزانه بدن انسان به آب حداقل ۸ لیوان می باشد. بنابراین وقتی شما در روز ۳ لیوان دمنوش مصرف کنید به همان میزان کمتر تشنه می شوید و کمتر آب می خورید.

 

 

 

 

newsha effect - عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

عوارض دمنوش نیوشا

 

 

 

آیا دمنوش نیوشا معتبر است؟ دمنوش نیوشا چه مجوزهایی دارد؟

تمامی محصولات نیوشا هم دارای گواهینامه های داخلی و هم موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی شده اند.

از دست ندهید:
قیمت دمنوش لاغری نیوشا

از جمله گواهینامه های داخلی این محصولات می توان به پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو و علامت استاندارد ملی ایران نام برد.

از جمله گواهینامه های بین المللی محصولات نیوشا می توان به گواهینامه HACCP ، گواهینامه ISO9001 و گواهینامه ISO22000 نام برد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجوزهای محصولات نیوشا نوشته ” آیا شرکت نیوشا معتبر است ”  را در همین وبسایت بخوانید.

 

 

آیا دمنوش نیوشا دارای مواد نگهدارنده است؟

برای پاسخ به این سوال به گفته های مدیر تولید شرکت نیوشا بسنده می کنیم که در ویدیوی زیر قابل مشاهده است:

 

 

 

  • با مصرف دمنوش نیوشا ممکن است دچار چه عوارضی بشویم؟

پاسخ: اگر مصرف دمنوش ها زیر نظر مشاور نباشد ممکن است اشتباهاتی پیش آید که این اشتباهات منجر به برخی عوارض گردد. مثلاً اگر طبع شما سرد باشد و یا فشارتون پایین باشه با مصرف دمنوش ریزمیوه های قرمز دچار افت فشار خواهید شد. اما در صورتی که اگر فشار شما بالا باشد این دمنوش به متعادل شدن فشارتان کمک خواهد کرد. همچنین ممکن است در صورتی که با خوردن مواد غذایی گرم مثل خرما دچار جوش می شوید؛ با مصرف دمنوش های گرم مزاج مثل وانیل نیز حالت مشابهی برای شما ایجاد شود.

 

 

در کل عوارض دمنوش نیوشا در صورتی اتفاق می افتد که مشاوره بدرستی انجام نپذیرد. همانطور که شما هیچ داروی عطاری را بدون مشاوره با عطار مصرف نمیکنید؛ در صورتی که قصد استفاده از خواص سلامت محصولات نیوشا را دارید حتماً قبل از سفارش اقدام به صحبت با مشاور فرمایید. اما اگر دمنوش های نیوشا را برای تنوع در طعم نوشیدنی اتان استفاده می کنید جای نگرانی نیست؛ احتمال بروز عوارض دمنوش نیوشا با چند بار مصرف محدود بسیار بسیار ناچیز است.

 

 

 

 

newsha herbal tea box 01 - عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

 

 

 

مصرف کنندگان دمنوش های نیوشا چه نظری درباره این محصولات دارند؟

 

مصرف کنندگان انواع چای و دمنوش های نیوشا بنا به استفاده ای که از این محصولات دارند نظرات متفاوتی دارند.

 

نظرات مصرف کنندگان جای طعم دار نیوشا :

برخی از افراد مصرف کنندگان چای های طعم دار نیوشا هستند. این افراد بسیار بسیار از مصرف این محصولات راضی اند. چرا که شرکت نیوشا توانسته اند طیف گسترده ای از چای های طعم دار مختلف را برای ایشان آماده مصرف نماید.

آیا شما انواع چای های سیاه طعم دار نیوشا را دیده اید؟ اگر ندیده اید حتما سری به فروشگاه سایت ما بزنید.

 

 

نظرات مصرف کنندگان دمنوش های سلامت نیوشا :

افرادی که دمنوش های نیوشا را برای ایجاد خواص سلامتی در بدنشان تهیه و مصرف می کنند نیز از کیفیت این محصولات بسیار رضایت خاطر دارند. هر کدام از دمنوش های سلامت این شرکت خواص منحصر به فردی دارند. برای مثال دمنوش ریز میوه های قرمز نیوشا ، دارای خواص تصفیه خون، چربی سوزی، پاک کنندگی کبد و… است. تمام کسانی که تجربه استفاده از این محصول را داشته اند می دانند که این محصول چقدر در رسیدن به اهداف سلامتی گفته شده توانسته است آنان را یاری دهد.

از دست ندهید:
رژیم غذایی

 

دمنوش های سلامت نیوشا بصورت تکی برای موارد مختلفی کاربرد دارند. اگر شما هم دچار مواردی مثل یبوست، بالا بودن فشار خون، بهم ریختگی سیستم گوارشی و…. هستید می توانید از خواص بی نظیر این دمنوش ها استفاده کنید.

 

برای مشاوره و سفارش این دمنوش ها از طریق اطلاعاتی که در انتهای همین صفحه آورده شده است با ما در تماس باشید. عوارض دمنوش نیوشا در صورتی که شما دمنوش های خود را با مشورت مشاورین ما تهیه فرمایید، صفر خواهد بود. بنابراین با خیال راحت با مشاورین ما در تماس باشید.

 

 

نظرات مصرف کنندگان پکیج های ترکیبی دمنوش نیوشا :

 

مصرف کنندگان پکیج های دمنوش نیوشا نظرات متفاوتی را نسبت به این پکیج ها دارند. بعضی این پکیج ها را بدون اثر و بسیاری نیز اثر بخش می دانند. طی تحقیقاتی که توسط تیم ما انجام شد مشخص شد که افراد در دو صورت از خرید پکیج های سلامت نیوشا ناراضی بوده اند:

  1. کسانی که دمنوش ها را منظم مصرف نکرده اند: قبل از خرید این پکیج ها باید بدانید که در صورت عدم استفاده منظم از این دمنوش ها ، اثر بخشی چشمگیری در انتظار شما نخواهد بود.
  2. کسانی که مشاور اشتباهی شده اند: متاسفانه اکثر افرادی که از مصرف پکیج های سلامت نیوشا ناراضی بوده اند کسانی هستند که به مشاور حرفه ای مراجعه ننموده اند. مشاور شما نقش اول در رضایت شما از مصرف این محصولات را خواهد داشت. چراکه اگر عارضه شما بدرستی تشخیص داده نشود و تجربه مشاور به اندازه کافی مناسب نباشد میتواند دمنوش هایی را به شما پیشنهاد دهد که مناسب شما نیست. بنابراین خرید و مصرف آنها مشکلی را از شما حل نخواهد کرد.

 

برای انجام مشاوره با مشاورین حرفه ای تیم ما و خرید انواع پکیج های سلامت نیوشا با خیالی آسوده از طریق اطلاعاتی که در انتهای صفحه آمده است با ما در تماس باشید.

 

 

همچنین برای دیدن نظرات مشتریان راضی محصولات نیوشا روی عبارت زیر کلیک کنید:

 

نظرات مصرف کنندگان دمنوش نیوشا 

 

 

 

 

فرق دمنوش های نیوشا با گیاهان عطاری چیست؟

در ویدیوی زیر مشاور تیم سلامت تی ۲۴ سرکار خانم غفاری به این سوال پاسخ می دهد:

 

 

راه های انجام مشاوره رایگان قبل از خرید دمنوش نیوشا :

برای مشاوره تخصصی محصولات نیوشا و استفاده بدون نگرانی از هرگونه عوارض احتمالی می توانید از طریق تلفن ، پیامک و تلگرام به شماره های ۰۹۳۰۰۰۹۱۳۴۰ و یا ۰۹۱۷۵۰۰۶۲۹۲ اقدام فرمایید.

 

همچنین می توانید با کلیک روی دکمه های زیر، از طریق واتساپ یا تلگرام با مشاور خود ارتباط بگیرید:

 

 

newsha consult whatsapp - عوارض دمنوش نیوشا چیست؟

 

 

 

 

ارسال محصولات نیوشا و پک های سلامت به سراسر دنیا

طراحی انواع پک های سلامت شامل پک دمنوش لاغری نیوشا ، رفع کبد چرب، بهبود میگرن، فشار خون، دیابت، پوست، افزایش اشتها، افزایش میل جنسی، رفع بوی بد دهان مناسب با شرایط فعلی شما

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *